Studio Vanda: Titulní stránka Naše technologie Power Plate
Power Plate - Praha - Studio Vanda
POWER PLATE - PRAHA - STUDIO VANDA
Formování a posílení postavy á la Madonna ..   

Power Plate - posílení, zeštíhlení, redukce celulitidy a prevence osteoporózy cvičením na profesionálm stroji Power Plate®

Ve Studiu Vanda cvičíme tak, abychom se naučili perfektně provádět cviky a docílit výsledků v nejkratší možné době. (foto Power Plate® ČR).

Power Plate ve Studiu Vanda

POWER PLATE® A REDUKCE CELULITIDY

Power Plate® - výsledky výzkumu odhalily nové řešení, jak redukovat nežádoucí tuk. Dokonce i redukce celulitidy může být zdravá, efektivní, zábavná a časově nenáročná, dovolující uživateli Power Plate® udržet si svěžest, zdravý vzhled a to v relativně krátkém čase a jen v několika málo lekcích za týden.

Redukce celulitidy na Power Plate

POWER PLATE® A SVALOVÁ HMOTA A SÍLA

Proces stárnutí je spojen s úbytkem svalové hmoty a svalové síly, což je nazýváno jako sarkopénie. Tento zdravotní problém je doprovázen zhoršením pohyblivosti a kontroly pohybů a zvyšuje se i riziko pádů a následných zlomenin. Člověk se tak pomalu stává nesamostatným. V současnosti je postiženo sarkopénií asi 30% populace nad 60 let, ale předpokládá se, že toto číslo ještě poroste.


Poilvání na stroji Power Plate - Praha

POWER PLATE® A PREVENCE ŘÍDNUTÍ KOSTÍ PO MENOPAUZE

Trénink na Power Plate® prováděný u žen po menopauze vede k významnému nárůstu hustoty kostní tkáně v oblasti kyčlí (1.5%) ke zvýšení svalové síly a ke zlepšení kontroly správného držení těla. Tyto výsledky představují skvělé řešení pro stále zhoršující se zdravotní problémy v naší stárnoucí populaci jako je například osteoporóza, špatné držení těla, rovnováha a zlomeniny způsobené často nedostatečným zotavením z nejrůznějších nemocí a úrazů. Vzhledem k tomu, že průměrný věk západní populace stoupá, potýkáme se stále častěji s nežádoucí osteoporózou. Každý rok trpí milióny lidí zlomeninami v důsledku řídnutí kostí.

Power Plate - předcházíme osteoporóze

 
CZIN.eu Catalog Clonet optimalizace PageRank.cz Katalog odkazů a firem TopLink Katalog-odkazů.cz