Studio Vanda: Titulní stránka Naše technologie Reviber PLUS
Reviber PLUS - malý bráška Power Plate
REVIBER PLUS - malý bráška Power Plate
Reviber PLUS - malý bráška POWER PLATE - hubnutí na vibračním přístroji Reviber PLUS   

Reviber plus - malý bráška Power Plate

Reviber Plus - malý bráška Power PlateCvičení na Reviber Plus resp. Power Plate:

 • Zvyšuje svalový tonus nohou, hýždí i horní části těla
 • Redukuje tělesný tuk
 • Skvěle posiluje svaly
 • Zvyšuje cirkulaci a metabolismus
 • Zvyšuje hustotu kostí
 • Odstraňuje bolest kloubů
 • Podporuje léčbu osteoporózy

Reviber Plus podobně jako Power Plate® zpevňuje, posiluje a tvaruje tělo od hlavy až k patě … nohy, hýždě, svaly, prsa, paže … prostě všechno. Díky 15 různým rychlostem, nastavitelnému auto-programu a pásu pro horní části těla se stává nejjednodušší cestou jak nejlépe procvičit celé tělo.

PROHLÉDNĚTE SI FOTOGALERII CVIKŮ ...

JAK ZFORMOVAT TĚLO NA REVIBER PLUS?

Vše dosáhnete pomocí centrálně sklopné plošiny podobné houpačce, na níž jedna noha jde nahoru, zatímco druhá dolů, stejně jako při chůzi nebo běhu. Cvičení výrazně posiluje spodní část těla včetně břicha, horní část těla. Prsní svaly a paže posílíte pomocí rezistentních pásů.

 • Reviber Plus = vibrační cvičební přístroj
 • Velký povrch přístroje umožňuje procvičovat všechny tělesné partie - prohlédněte si fotogalerii cviků ..
 • 15 rychlostí, nastavitelný časovač a dálkové ovládání
 • Houpavý efekt pro cvičení celého těla
 • Nastavitelný auto-program
 • Kapacita 200kg


Osobní trenér Reviber Plus

Říká se, že Madonnin skvělý svalový tonus pochází z cvičení na přístroji Power Plate® – vibračním cvičebním přístroji – ten nutí svaly ke kontrakci a uvolnění ve vysoké rychlosti. Reviber plus – vibrační trenér, pracuje na podobném principu jako Power Plate®. Jeho pravidelné používání skvěle posiluje svaly, redukuje tělesný tuk, zvyšuje cirkulaci a metabolismus a zároveň zvyšuje hustotu kostí.

Naše zákaznice, která je zastánkyní co nejmenšího aktivního pohybu, byla přístrojem nadšena. Po pouhých třech týdnech používání Reviberu Plus se jí zpevnily svaly na břiše a její kolena se přestala podobat ovaru. Narozdíl od Power Plate® Reviber plus nevypadá jako výkřik pokrokové technologie, nicméně přináší srovnatelné výsledky - levněji. I moje, sportem hodně poznamenané tělo, po pravidelném používání Reviberu, nějak více drží pohromadě. Ve Studiu jsme se s ním všechny skamarádily a říkáme mu familiárně třesadlo nebo vibrátor. Přišly jsme totiž na to, že v určitých polohách, přináší libé pocity připomínající sexuální vzrušení ...

Jak na to? Prostě se postavíte na Reviber plus, nastavíte si rychlost, která je Vám příjemná (Reviber má podobně jako Power Plate® více rychlostí - při použití 11- 15 je doporučen odborný dohled), trochu ohnete nohy v kolenou a 10 minut posilujete celou spodní část těla včetně břišních svalů. Pokud stojíte o cvičení i horní části těla – prsních svalů, trupu a paží, stačí na každou stranu Reviberu plus připnout pás.

Všechno zní jednoduše, že? To proto, že to opravdu jednoduché je. Vaše svaly druhý den pocítí, že trénovaly, že pomohly držet rovnováhu. Je to však mnohem lepší, než nespočetné množství dřepů či výpadů. Napadá mne, že bez ohledu na schopnosti Reviberu zpevňovat, pohled na roztřesené každičké deko Vašeho těla Vás možná odradí od sladkostí v jídelníčku…

Reviber plus je efektivní podobně jako Power Plate®, jednoduše použitelný, s výborným poměrem ceny a výkonu. Zapojte jeho používáni do svého pravidelného režimu a nemusíte litovat, že jste nestihly posilovnu. Reviber plus není velký, ani drahý, je vhodný na použití ve fitku, salónu i doma.

 
CZIN.eu Catalog Clonet optimalizace PageRank.cz Katalog odkazů a firem TopLink Katalog-odkazů.cz